pcn

Pomorskie Centrum Nieruchomości jest prężnie rozwijającą się firmą, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszym klientom gwarantujemy pośrednictwo w zakresie kupna, sprzedaży, a także najmu i wynajmu:

  • mieszkań,
  • domów,
  • działek,
  • lokali użytkowych,
  • obiektów przemysłowych, gruntów,
  • i gospodarstw rolnych.

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom świadczonych przez nas usług, nasze biuro obrotu nieruchomościami współpracuje nie tylko z rzeczoznawcami majątkowymi, ale również notariuszami oraz radcami prawnymi.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, dlatego pomagamy także w zakresie udzielania kredytów mieszkaniowych.

Nasza agencja nieruchomości należy do systemu wymiany ofert, dzięki czemu nad nieruchomością zgłoszoną do naszego biura pracują również Partnerzy z innych biur obrotu nieruchomościami.

Zależy nam, aby Twoje ogłoszenie było jak najlepiej wypromowane. Baza ofert naszego biura nieruchomości widnieje nie tylko na 25 portalach, ale również w prasie kolorowej poświęconej nieruchomościom, materiałach reklamowych oraz w prasie lokalnej.

Z każdym rokiem potrzeby rynku stają się coraz większe. Aby sprostać stale zmieniającym się wymaganiom, bierzemy udział w wielu szkoleniach, konferencjach oraz seminariach, które dotyczą rynku nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszymi ofertami nieruchomości.

 

Jesteśmy członkiem PTEiDRN

Należymy do PPRN:

 ptedrn

pprn_logo-300x163

 Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości

Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nasze zaświadczenia:

…………………………………………………….

Nasi pracownicy:

 

Marzenna Prusakowska
Pośrednik
Nr Licencji: 7983
Doradca i Ekspert Rynku Nieruchomości nr 248

m.prusakowska@pcn.center
tel. 534082828
Jolanta Wawruch
Specjalista ds. Nieruchomości
j.wawruch@pcn.center
tel. 530977229
Emilia Witt
Specjalista ds. Nieruchomości
e.witt@pcn.center
tel. 730751733
< Maria Szumińska-Paluch
Specjalista ds. Nieruchomości
m.szuminska-paluch@pcn.center
tel. 531014156
  Justyna Maczuga
Specjalista ds. Nieruchomości
j.maczuga@pcn.center
tel. 531939007
  Ryszard Schupke
Specjalista ds. Nieruchomości
r.schupke@pcn.center
tel. 530953092

 

 

…………………………………………………….

Polecamy:

logo domygrunty